Rafa Silva Beşiktaş ile anlaştı mı? Beşiktaş, Rafa Silva’yı KAP’a bildirdi mi?

Beşiktaş, Rafa Silva transferini KAP’a bildirdi. Beşiktaş, Rafa Silva’nın transferini Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi. Siyah-beyazlı kulüp, 3 yıllık sözleşme imzaladığı Portekizli oyuncuya yıllık 6 milyon Avro garanti ücret ödeyecek. Peki, Rafa Silva Beşiktaş ile anlaştı mı? Beşiktaş, Rafa Silva’yı KAP’a bildirdi mi?

RAFA SILVA BEŞİKTAŞ İLE ANLAŞTI MI?

Beşiktaş, Rafa Silva transferini KAP’a bildirdi. Beşiktaş, Rafa Silva’nın transferini Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi. Siyah-beyazlı kulüp, 3 yıllık sözleşme imzaladığı Portekizli oyuncuya yıllık 6 milyon Avro garanti ücret ödeyecek.

BEŞİKTAŞ RAFA SILVA’YI KAP’A BİLDİRDİ Mİ?

Beşiktaş, yeni sezon kadro yapılanması çalışmalarına devam ediyor. Siyah-beyazlılar, anlaşmaya vararak İstanbul’a getirdiği son olarak Benfica forması giyen 31 yaşındaki Portekizli oyuncu Rafa Silva ile 3 yıllık sözleşme imzaladığını açıkladı. Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Profesyonel Futbolcu Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da Silva’in transferi konusunda, Oyuncu ile 1 Temmuz 2024 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 2026-2027 sezonu sonuna kadar üç yıllık sözleşme imzalanmıştır. Oyuncuya her sezon için 6 milyon Avro garanti ücret ödenecektir.”

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir